kontakt@zaufanytrener.pl | +48 506 506 935

O mnie

Mateusz Łapiński - zaufany trener personalny

Witam, jestem pasjonatem sportu w najróżniejszych formach i fanem zdrowego stylu życia. Kilka lat temu miałem problem z nadwagą, byłem pochłonięty studiami oraz pracą związaną z ich kierunkiem. Z powodu nadwagi, która utrudniała mi życie prywatne oraz zdrowotne bardzo chciałem  schudnąć i poprawić swój wygląd. Niestety duża ilość obowiązków połączona z brakiem odpowiednio silnej motywacji nie pozwalała osiągnąć wyznaczonych celów. Problem z tarczycą oraz insulinooporność utrudniły cały proces. Chodziłem na siłownię kilka razy w tygodniu, biegałem i jeździłem na rowerze a waga stała w miejscu.

collage

Dopiero wraz z upływem lat oraz po ukończeniu odpowiednich kursów nauczyłem się prowadzenia odpowiedniej diety i treningu. Spełniłem swoje marzenia dotyczące sylwetki, kondycji i ogólnej sprawności fizycznej. Poprawiłem swoje samopoczucie oraz zdrowie związane z bólami kręgosłupa i kolan. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom na mobilność stawów i siłę mięśni teraz czuję się jak w wieku kilkunastu lat.

trener osobisty

Treningi i dieta stały się moją pasją a zarazem zawodem. Każdy dzień jest kolejnym w drodze do sukcesu. Podobnie jest z moimi podopiecznymi, którzy wcześniej myśleli, że trening i dieta są nudne i trudne. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Głównym elementem współpracy jest zrozumienie problemów klienta i znalezienie optymalnego rozwiązania.

Jestem trenerem, który motywuje swoich podopiecznych, doradza jak przyjaciel i napędza pozytywną energią. Problemy życia codziennego również mają wpływ na nasze zdrowie i sylwetkę. Aby osiągnąć cel trzeba trzymać się kilku podstawowych zasad a efekty przyjdą same. Chcąc osiągnąć zdrową i szczupłą sylwetkę nie trzeba poświęcać tak dużo jak profesjonaliści startujący w zawodach. Odpowiednio dobrane produkty i treningi wystarczą do osiągnięcia celu.

Nagrodą w mojej pracy jest satysfakcja klientów, którzy często po wielu nieudanych próbach w przeszłości w końcu osiągnęli swój cel, co ma wpływ na ich życie prywatne.

Moje certyfikaty: