kontakt@zaufanytrener.pl | +48 506 506 935

Trening

Czy masz problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej?
A może chcesz poprawić kondycję i wytrzymałość?
Chcesz zwiększyć siłę mięśni, przybrać na masie?
Pozbyć się bólu i osiągnąć pełną sprawność fizyczną?

Pomogę Ci to zrealizować bez względu na to, jaki cel chcesz osiągnąć. Pamiętaj, że odpowiednio dobrana dieta połączona z właściwym treningiem zagwarantuje Ci wymarzoną sylwetkę. To prostsze niż Ci się wydaje, już po pierwszym spotkaniu zrozumiesz, jakie to łatwe i przyjemne. Dużo osób próbuje drastycznych rozwiązań dla organizmu, które mają wywołać chudnięcie lub ogromny przyrost mięśniowy. Natomiast ja stosuje jedynie naturalne metody, zgodne z naszą naturą i realne na tyle, aby je wdrożyć już na stałe do swojego życia.

DSC_04271Staram się zaszczepić w każdym pozytywne nastawienie do ćwiczeń i jak najwięcej nauczyć. Trening indywidualny składa się ze stałych i zmiennych elementów. Na każdym spotkaniu zwracam uwagę na odpowiednią rozgrzewkę połączoną z rozciąganiem, oraz ćwiczeniami poprawiającymi mobilność stawów. Trening powinien być stale urozmaicany tak, aby przynosił szybkie efekty. Nie musimy ograniczać się do treningów wyłącznie na siłowni. Jest bardzo dużo akcesoriów oraz metod, które możemy wykorzystać na świeżym powietrzu i w domu. Swoich podopiecznych prowadzę na terenie Warszawy i okolic. Spotkania odbywają się u klienta w domu, na świeżym powietrzu jak i na siłowni. Posiadam cały sprzęt potrzebny do treningów w każdych warunkach. Dzięki temu urozmaicam każdą sesję, tak byś nie odczuwał nudy i uczył się nowych technik ćwiczeń.

Poziom zaawansowania ćwiczeń oraz intensywność dopasowuje do każdego klienta indywidualnie. Oferuję podczas sesji dowolnie wybrany przez klienta trening lub kombinację kilku:

Treningi prowadzę w clubach fitness, na których obowiązuje karta Multi Sport, w clubie CityFit ( przy rondzie ONZ ) i w pozostałych – tam koszt wejścia trenera ponosi klient.

Cennik treningów:

  • jednorazowy trening na siłowni – 100zł
  • trening w domu u klienta – 120zł *
  • trening na świeżym powietrzu – 120zł*

*Cena jest uzależniona od lokalizacji, zachęcam do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Treningi prowadzę we wszystkich klubach Calypso.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Oferta treningów personalnych: